Alo Klima Servisi
0212 220 67 72
0212 220 65 17

Üsküdar vrf Klima Yetkili Servisi

Klima Servisi

Klima servisi uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren kaliteli ve alanında uzman teknisyen ekibinden oluşmaktadır. Sağlamlığı ile dikkat çeken Klima tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markadır. Klima servis bölgesi olarak tüm İstanbul’u kapsayan firmamız bu markanın tüm bakım, montaj ve arıza giderme işlemlerini sonuçlandırmaktadır. 18 yıllık sektör tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti ulaştıran Klima servisleri Yaygın hizmet ağı ile tüm ilçe ve semtlere ulaşan Klima servisleri kalitesinden ödün vermeden profesyonel adımlar izleyerek, kendisini seçenleri hayal kırıklığına uğratmıyor ve en kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırıyor.

Servisi & Klima Yedek Parçaları

Uzun senelerin verdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmaların sektörde hak ettiklere yere gelecekleri inancını prensip edinmiş olan firmamız. Klima, şofben, termosifon, katı ve sıvı yakıtlı brülör ve kazan sistemlerinin satış sonrası teknik servis hizmetlerini yürütmektedir. Teknik kadromuzda bulunan personelimizin tamamı ilgili branş eğitimini başarı ile tamamlamış ve firmamızda en az altı yıldır hizmet veren teknisyenlerden oluşmaktadır. Siz sayın müşterilerimize, ilgili cihazlarınızın periyodik bakımı ve teknik servis müdahalesi gerektiren arıza durumlarında bize ulaşabilmeniz için firmamız telefon ve adres bilgilerini içeren posta iletilerini periyodik olarak göndermeye özen göstermekteyiz.

Servisi Hizmetleri

Evlerimizde veyahut iş yerlerimizde kimi zaman sıcak su kimi zaman ise ısınma ihtiyacımızı karşılayan Klima cihazları günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Genel olarak ülkemizde üretilen Klimalerin garanti süreleri 2 ila 3 yıldır. Garanti süresinin bitiminin ardından ürününüz için yetkili servislerden hizmet alabileceğiniz gibi dilerseniz firmamız gibi özel Klima servisi hizmeti sunan firmalardan da servis hizmeti alabilmektesiniz. Günümüzde Klima pazarının oldukça büyümesi ile birlikte sektördeki rekabet ortamı günden güne kızışmakta ve çoğu firma veya şahıs kullanıcının haklarını gözetmeksizzin kısa yoldan para kazanmak uğruna Klima cihazlarında ciddi masraf çıkartacak arızalara sebebiyet vermektedirler. Servis hizmeti satın almak istediğinizde ürününüzde bulunan arızanın yanı sıra bir çok arıza çıkabilir ve bunun neticesinde yüksek boyutlu ücretler ödemek zorunda bırakılabilirsiniz.

Klima Montajı

Klima montajı cihazınızı kullanmaya başlamadan yapılacak ilk ve en önemli evredir. Bu evre profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Hatalı yapılan Klima montajı gelecekte başınıza büyük dertler açabilir. Emniyetli ve güvenli bir şekilde ısınmak istiyorsanız tecrübeli ve deneyimli bir Klima montaj servisi ile bağlantı kurmanız gerekmektedir. Firmamız İstanbul’un tüm noktalarında 18 yılı aşkın süredir bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Klima Montajı Nasıl Yapılır?

Klima montajı yapılırken dikkat edilmesi gerekilen birçok husus bulunmaktadır. Bunların bir kısmı aşağıda örnek olarak verilmiştir.

Klima montaj konusunda dikkat edilmesi gerekenler;

  • Montaj yapılacak yerde asit ve buhar bulunmamalıdır.
  • Ortamda patlayıcı madde olmamalıdır.
  • Klimaler, merdiven boşluklarına, koridorlar vb yerlere monte edilmemelidir
  • içinde montaj yapılabilir, fakat cihaz etrafına 10 cm boşluk bırakılmalıdır.
Klima montaj servisi ile iletişime geçip hizmet almak istiyorsanız 0212 220 67 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Klima Servisi verdiğimiz Markalar

demirdöküm klima yetkili servisi
alarko klima yetkili servisi
ariston klima yetkili servisi
baymak klima yetkili servisi
eca klima yetkili servisi
ferroli klima yetkili servisi
vaillant klima yetkili servisi
airfel klima yetkili servisi
arçelik klima yetkili servisi
bosch klima yetkili servisi
beko klima yetkili servisi
carrier klima yetkili servisi
daikin klima yetkili servisi
general klima yetkili servisi
lg klima yetkili servisi
midea klima yetkili servisi
mitsubishi klima yetkili servisi
panasonic klima yetkili servisi
sharp klima yetkili servisi
sigma klima yetkili servisi
siemens klima yetkili servisi
toshiba klima yetkili servisi
vestel klima yetkili servisi
rubenis klima yetkili servisi
form klima yetkili servisi
Servis verdiğimiz Klima Markaları
Servis verdiğimiz ilçeler
Design By Pathe Soft